Kurs maturalny

Kurs maturalny w Szkole Fast Way dzieli się na dwa poziomy:

kursy-maturalne-angielski

Matura Podstawowa  – kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury podstawowej. Nacisk kładziony jest na przełamanie bariery językowej i efektywną komunikację w języku angielskim.

Matura Rozszerzona  – kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury rozszerzonej. W odróżnieniu od kursu podstawowego większy nacisk kładziony jest na zaawansowane struktury gramatyczne oraz jakość i formę działań językowych.


Szczegóły kursu maturalnego


  • Liczba godzin w kursie: 100h
  • Intensywność zajęć: 2 razy w tygodniu po 100 min
  • Liczebność grupy: od 6 do 10 osób
  • Cena kursu: 575 PLN / semestr lub 1150 PLN za rok (podręcznik gratis)

Cele kursu maturalnego


 Celem kursu jest usystematyzowanie gramatyki oraz słownictwa, jak również zapoznanie się ze strukturą i wymogami Nowej Matury (podstawowej lub rozszerzonej)

Poznajemy różnorodne techniki rozwiązywania testów egzaminacyjnych, kładziemy duży nacisk na mówienie ( przydatne w egzaminie ustnym) jak również ćwiczenie wypowiedzi w formie pisemnej

W programie każdego z kursów przewidziano egzaminy próbne, które pozwalają kandydatom zredukować stres przed maturą, jak również pozwala to wyeliminować słabe punkty nad którymi również pracujemy.