Kurs dla dzieci

angielski-dla-dzieci-słupskSzkoła Fast Way naucza dzieci od 5-go roku, w grupach maksymalnie do 10 osób, bardzo często są to grupy 8 ? o osobowe. Program zajęć jak i dobór podręczników odbywa się po weryfikacji poziomu każdego z uczestników. Zależne jest to od tego czy dziecko uczyło się wcześniej czy tez nie. Dzieci odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka, gdzie w dużej mierze lektor używa języka obcego Jest to dla nich nowe doświadczenie, które, jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy również poprzez gry i zabawy.

Ważnym elementem zajęć w Fast Way jest to, że co kilka zajęć z lektorem z Polski pojawia się Native Speaker ? doświadczony lektor z USA. Dzieci poprzez takie spotkanie maja kontakt z żywym językiem gdzie często maja możliwość przyswojenia poprawnego akcentu, gdzie dzieci przyswajają znacznie szybciej niż dorośli.


Szczegóły kursu ( 5 – 12 lat)


  • Liczba godzin w kursie: 60 h
  • Intensywność zajęć: 2 razy w tygodniu po 50min
  • Liczebność grupy: od 6 do 10 osób
  • Cena kursu: 350 PLN / semestr ? 700 PLN za rok (podrecznik gratis)

Na każdym  poziomie wprowadzane są nowe elementy leksykalne i gramatyczne oraz powtarzane te, które dzieci już poznały. Począwszy od poziomu pierwszego dzieci poznają święta i obyczaje celebrowane w krajach anglojęzycznych, co przyczynia się do szerokiego rozwoju intelektualnego młodych kursantów a także do rozbudzania wrażliwości na inne kultury.

Materiał metodyczny jest szczegółowo dobrany do zainteresowań, tempa nauki i temperamentu dzieci. Nauka języka angielskiego w grupach Junior prowadzona jest głównie w formie zabawy, gry, piosenki i naturalnego sposobu przyswajania języka. Oczywiście gramatyka, nauka pisania i czytania to elementy na które również zwracamy szczególną uwagę.